Baltrade
Par mums

Baltrade tika izveidota 1990 un no tās sākuma tā ir specializējusies vairumtirdzniecībā visu veidu baterijas un elektrisko/elektronisko izstrādājumu. Baltrade birojs un noliktava atrodas Polijas ziemeļos, Gdaņska. Mums ir 29 gadu pieredze bateriju pārdošanu.

Baltrade ir vadošais akumulatoru izplatītājs Polijā. Mēs piedāvājam plašu bateriju, akumulatoru, lādētāju, gaismas avotu, zibspuldzes un elektronikas klāstu. Uzņēmums Baltrade ir kļuvis par atzītu un vērtīgu uzņēmumu no akumulatoru nozares Polijas tirgū. Mūsu kompāniju apbalvoja Forbes 2014 un 2015.

Mūsu piedāvājums

Mēs piedāvājam vairākus simtus produktu, ieskaitot baterijas, cinka-gaisa baterijas (dzirdes aparātus), litija baterijas, sārma baterijas, cinka-oglekļa baterijas, sudraba baterijas pulksteņiem. Mūsu piedāvājums ietver ne tikai plašu specializēto bateriju klāstu, bet arī visu veidu baterijas, ko izmanto kopējās sadzīves ierīcēs. Mūsu produkti nāk no vadošajiem akumulatoru ražotājiem, piemēram: Rayovac, Panasonic, Duracell, stimulators, VARTA, GP, Sony, Renata, Siemens, Maxell, Fujitsu, Xtar.
Baltrade
Baltrade
Mūsu zīmola everActive

Mums ir arī virkne everActive produktu. EverActive ir jauns, reģistrēts augstas kvalitātes produktu zīmols, kas ietver: lietošanai gatavus lieljaudas akumulatorus, profesionālus lādētājus, Ultrasonic baterijas dzirdes aparātiem, litija jonu baterijas (CamPro - uz digitālo kameru, SLRs un darbības kameras), litija pogu baterijas. Šie produkti kļūst ļoti populāri uzticamas darbības un konkurētspējīgu cenu dēļ. Produkti ir rūpīgi pārbaudīti un atbilst ES standartiem. Neskatoties uz zemām cenām, tās piedāvā visaugstāko kvalitāti un uzticamību.
Interneta pārdošanas

Mūsu interneta veikals - www.hurt.com.pl ("hurt" nozīmē "vairumtirdzniecība" poļu valodā) ieguva pirmo vietu Polijā 2012., 2013. un 2014. gadā - kā labāko e-veikalu ar plaša patēriņa elektroniku. Šīs balvas tika balstītas uz pēcpārdošanas atzinumiem, kas iegūti no Ceneo.pl klientiem (populārākā tīmekļa vietne, kas salīdzina cenas Polijā). Mūsu e-veikals piedāvā: baterijas, lādētājus, atmiņas kartes, gaismas avotus, zibspuldzes, elektroniskos produktus, mobilo tālruņu un datoru piederumus, tīkla iekārtas un daudzus citus noderīgus produktus. Mēs katru dienu apkalpojam simtiem klientu.
Baltrade
Baltrade
Sadarbības

Mēs meklējam ārvalstu tirdzniecības partnerus. Vēlaties strādāt ar mums - sazinieties ar mums, lai iegūtu vislabāko cenu vai prezentētu savu piedāvājumu. Lūdzu, norādiet, kurus produktus un daudzumus jūs interesē. Nosūtīt pieprasījumu uz šādu adresi: contact@baltrade.eu

Mēs arī esam ieinteresēti paplašināt mūsu piedāvājumu ar jauniem produktiem, ko mēs piedāvājam mūsu pārdošanas kanālos gan Polijā, gan Eiropas Savienībā. Mēs esam ieinteresēti piedāvājumos gan no ražotājiem, gan izplatītājiem. Lūdzu, sūtiet savus piedāvājumus uz: contact@baltrade.eu
Piegādes

Mūsu produkti tiek piegādāti GLS un Raben iepakojumos uz paletēm. Mēs varam piedāvāt ļoti konkurētspējīgas cenas kuģošanai visā Eiropā. GLS un Raben ir pazīstami ar augstu kvalitāti un precīzu piegādi. Mūsu darbinieki iepako un drošus produktus transportēšanai. Jūs saņemsiet e-pastu ar visu informāciju par sūtījuma izsekošanu.
Baltrade