Baltrade
Par mums

Baltrade tika izveidota 1990 un no tās sākuma tā ir specializējusies vairumtirdzniecībā visu veidu baterijas un elektrisko/elektronisko izstrādājumu. Baltrade birojs un noliktava atrodas Polijas ziemeļos, Gdaņska. Mums ir 32 gadu pieredze bateriju pārdošanu.

Baltrade ir vadošais akumulatoru izplatītājs Polijā. Mēs piedāvājam plašu bateriju, akumulatoru, lādētāju, gaismas avotu, zibspuldzes un elektronikas klāstu. Uzņēmums Baltrade ir kļuvis par atzītu un vērtīgu uzņēmumu no akumulatoru nozares Polijas tirgū. 

2020. gadā mums tika piešķirts Forbes dimants. Forbes Diamonds ir Polijā visdinamiskāk augošo uzņēmumu saraksts. Sarakstā iekļauti uzņēmumi, kuru vērtība ir pieaugusi visstraujāk pēdējo trīs gadu laikā. Saskaņā ar Bisnode reitingu Forbes Diamonds bija arī tie, kuriem ir zems sadarbības risks.

Mūsu piedāvājums

Mēs piedāvājam vairākus simtus produktu, ieskaitot baterijas, cinka-gaisa baterijas (dzirdes aparātus), litija baterijas, sārma baterijas, cinka-oglekļa baterijas, sudraba baterijas pulksteņiem. Mūsu piedāvājums ietver ne tikai plašu specializēto bateriju klāstu, bet arī visu veidu baterijas, ko izmanto kopējās sadzīves ierīcēs. Mūsu produkti nāk no vadošajiem akumulatoru ražotājiem, piemēram: Rayovac, Panasonic, Duracell, stimulators, VARTA, GP, Sony, Renata, Siemens, Maxell, Xtar, Saft.
Baltrade
Baltrade
Mūsu zīmola everActive

Balstoties uz iegūto pieredzi, Baltrade ir laidis klajā savu zīmolu everActive. Tajā ietilpst augstas kvalitātes produkti, piemēram, sārmainās un specializētās baterijas, jaunās paaudzes uzlādējamās Ni-MH baterijas, uzlādējamās Li-ion baterijas, dzirdes aparātu akumulatori, profesionālie lādētāji, LED lukturīši, kā arī viedtālruņu piederumi un barošanas bloki.

everActive produktu katalogs: www.everactive.pl/katalog-produktow/
Mūsu kvalitātes politika, kas saistīta ar jaunu produktu ieviešanu, palielina klientu uzticību un atspoguļojas laboratorisko testu rezultātos:

- everActive Pro Alkaline Alkaline akumulatoru pārbaude akreditētā CLAiO laboratorijā,
- Ni-MH kādreiz aktīvās sudraba līnijas uzlādējamās baterijas CLAiO akreditētajā laboratorijā,
- Ni-MH everActive Professional Line akumulatori akreditētā INTERTEK laboratorijā.
Vairāk: www.everactive.pl/labtests

Mūsu akumulatori un uzlādējamie materiāli ir ļoti cienījami izstrādājumi, kas kļūst par biežu izvēli valsts institūcijām, televīzijas un radio industrijai, audio sistēmu speciālistiem un citiem.
everActive jau ir savienots ar augstas kvalitātes, moderniem akumulatoru lādētājiem, taču mēs iesakām jums pārbaudīt mūsu pilnu piedāvājumu, ieskaitot primārās sārmu baterijas, Ni-MH uzlādējamās ierīces un citas akumulatorus īpašai lietošanai.

Interneta pārdošanas

Mūsu interneta veikals - www.hurt.com.pl ("hurt" nozīmē "vairumtirdzniecība" poļu valodā) ieguva pirmo vietu Polijā 2012., 2013. un 2014. gadā - kā labāko e-veikalu ar plaša patēriņa elektroniku. Šīs balvas tika balstītas uz pēcpārdošanas atzinumiem, kas iegūti no Ceneo.pl klientiem (populārākā tīmekļa vietne, kas salīdzina cenas Polijā). Mūsu e-veikals piedāvā: baterijas, lādētājus, atmiņas kartes, gaismas avotus, zibspuldzes, elektroniskos produktus, mobilo tālruņu un datoru piederumus, tīkla iekārtas un daudzus citus noderīgus produktus. Mēs katru dienu apkalpojam simtiem klientu.
Baltrade
Baltrade
Sadarbības

Mēs meklējam ārvalstu tirdzniecības partnerus. Vēlaties strādāt ar mums - sazinieties ar mums, lai iegūtu vislabāko cenu vai prezentētu savu piedāvājumu. Lūdzu, norādiet, kurus produktus un daudzumus jūs interesē. Nosūtīt pieprasījumu uz šādu adresi: contact@baltrade.eu

Mēs arī esam ieinteresēti paplašināt mūsu piedāvājumu ar jauniem produktiem, ko mēs piedāvājam mūsu pārdošanas kanālos gan Polijā, gan Eiropas Savienībā. Mēs esam ieinteresēti piedāvājumos gan no ražotājiem, gan izplatītājiem. Lūdzu, sūtiet savus piedāvājumus uz: contact@baltrade.eu
Piegādes

Mūsu produkti tiek piegādāti GLS un Raben iepakojumos uz paletēm. Mēs varam piedāvāt ļoti konkurētspējīgas cenas kuģošanai visā Eiropā. GLS un Raben ir pazīstami ar augstu kvalitāti un precīzu piegādi. Mūsu darbinieki iepako un drošus produktus transportēšanai. Jūs saņemsiet e-pastu ar visu informāciju par sūtījuma izsekošanu.
Baltrade