Datu aizsardzības noteikumi

1. Mēs informējam, saskaņā ar 13. panta 1. un 2. punkta vispārīgā datu aizsardzības Regula (GDPR) no 2016 27 aprīlis, ka jūsu personas datu administrators ir Baltrade SP. z o.o. ar galveno biroju Gdaņskā (80-298), 493 Kartuska St., Polija, kas reģistrēta valsts tiesas kancelejā uztur Gdaņskas rajona tiesa-Ziemeļi Gdaņskā, VII tirdzniecības rajons NCR ar numuru 0000599859, alva 584-020-21-16, e-pasta adrese: contact@baltrade.eu, tālruņa numurs: + 48 58 552 20 20 ext. 207, faksa numurs: + 48 58 552 20 20, turpmāk tekstā ar administratoru.

2. Administrators apstrādā personas datus tikai konta administrēšanai, rīkojuma apstrādei vai apgrozības pakalpojuma sniegšanai. Personas datu sniegšana ir brīvprātīga, bet ir nepieciešams izpildīt līgumu. Tas nozīmē, ka mēs nevaram apstrādāt iesniegto pasūtījumu bez personiskās informācijas. Datu apstrādes juridiskais pamats ir māksla. (6) (a) un (b).

3. Ja jūs nolemjat piegādāt produktus uz noteiktu adresi, personas dati tiks nodoti piegādes vai ekspedīcijas uzņēmumam, kas atbild par pasūtīto produktu piegādi, kā arī juridisko, grāmatvedības un konsultāciju pakalpojumu sniedzēju, kas atbalsta administratoru. Personas dati tiks izpausti mūsu hostinga un IT pakalpojumu sniedzējiem.

4. jums ir tiesības uz jūsu personas datu pieejamību, kā arī uz to labošanu, dzēšanu, ierobežošanu un pārvietošanu.

5. jums ir tiesības iebilst pret turpmāku pārstrādi.

6. Mēs glabājam jūsu personas datus ne ilgāk kā kontu slēgšanai vai ne ilgāk, ne ilgāk nepieciešams pasūtījuma pareizai apstrādei. Pēc šī laika dati tiek saglabāti tikai pretenzijām

7. jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei-personas datu aizsardzības departamenta priekšsēdētājs Varšavā (Polija).

Tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Noteikumi par to lietošanu kopā ar informāciju par sīkfailu iestatīšanu tīmekļa pārlūkprogrammās ir detalizēti aprakstīti Sīkdatņu politika. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat tās noteikumiem.
es piekrītu